CS

 

 

Vyhlášená restaurace

Deer Restaurant

 

restaurant

Restaurace Deer je zárukou nezapomenutelného gastronomického zážitku.

V restauraci Deer připravuje šéfkuchař, Jiří Eberl, se svým týmem,  vyhlášená jídla v jedinečných kombinacích sezónních surovin a dbá na pečlivou přípravu stálé nabídky jídel české i mezinárodní kuchyně. Restaurace Deer je specialistou na zvěřinu, je známa kvalitní kuchyní, moderním až uměleckým servírováním, profesionálním servisem a nádherným prostředím.
 

 

FIREMNÍ VEČÍRKY A AKCE NA MÍRU

Chceme dosáhnout absolutní spokojenosti každého zákazníka, proto Vaše přání řešíme individuálně a s citem. K tomu patří i plánování soukromých akcí, večírků a jednání. V naší hotelové restauraci nabízíme možnost rezervace vnitřního atria nebo celé restaurace s kapacitou 70 osob. Jsme profesionálové ve svém oboru, proto uspokojíme i ty nejnáročnější klienty.

voucher

Věnujte gastronomický zážitek

Věnujte více než gastronomický zážitek v restauraci Deer. K dispozici jsou Dárkové poukazy ve výši 2.000 Kč, 3.500 Kč a 5.000 Kč.

Dvoulůžkové apartmá v centru Prahy se 3 patry, vířivkou a terasou Dvoulůžkové apartmá v centru Prahy se 3 patry, vířivkou a terasou Dvoulůžkové apartmá v centru Prahy se 3 patry, vířivkou a terasou
 

LUXUS PROSTORU A POHODLÍ

Luxusní apartmá Deluxe poskytuje velký prostor oddělenou obytnou částí s psacím stolem a částí spací s postelemi velikosti Queen nebo Super King.

  Exoticky vyzdobené dvoulůžkové apartmá pro dva v centru Prahy  

DVOULŮŽKOVÝ POKOJ PRO 3

Hotelový pokoj typu Deluxe je možné rozšířit o pohodlnou přistýlkou v obývací části. proto zde strávíte svůj pobyt v maximálním pohodlí.

  Iron Gate nabízí hotelové pokoje s freskami a malovanými stropy  

JEDINEČNÝ ZÁŽITEK

Dvoulůžkové pokoje Deluxe jsou elegantní a část z nich je zdobena historickými freskami či ručně malovanými stropy. Kus umění najdete i v drobných detailech. Sedněte si a rozhlédněte se kolem, třeba s dobrou kávou.

  Na pokoji Deluxe suite si můžete připravit kávu a čaj
 

BOHATÉ SNÍDANĚ V CENĚ

Každé ráno se můžete posilnit bohatou snídaní podávanou formou buffetu. Pečivo pečeme každý den čerstvé ve své vlastní pekárně.

  Špičkový hotelový servis hotelu Iron Gate  

5 HVĚZDIČKOVÝ SERVIS

Hotelový servis oceňují hosté hotelu maximálním hodnocením. Obraťte se na nás, rádi učiníme Váš pobyt jedinečným.

Dvoulůžkové apartmá v centru Prahy se 3 patry, vířivkou a terasou Dvoulůžkové apartmá v centru Prahy se 3 patry, vířivkou a terasou Dvoulůžkové apartmá v centru Prahy se 3 patry, vířivkou a terasou

 

 

HOTEL

V PRÉMIOVÉ LOKALITĚ

Iron Gate Hotel & Suites je perfektní volbou pro užívání divů Prahy. Budova hotelu se nachází na prvotřídním historickém místě přímo v centru Pražského Starého města, v malebné uličce Michalská, u turistické třídy poblíž slavného Orloje na Staroměstském náměstí. Ostatní památky jako jsou Karlův most, Národní divadlo, Václavské náměstí, Národní muzeum a Rudolfinum jsou od hotelu vzdáleny pár minut pěší chůze.

auto

parkování

Soukromé parkování je možné v blízkosti hotelu. Cena je 500 Kč/24 hod včetně přistavení a odvozu auta, při rezervaci přes hotelový web.

pěší zóna

pěší zóna

Hotel se nachází v pěší zóně. Prosím kontaktujte hotelovou recepci pro odvoz Vašeho vozu.

mhd

mhd

Stanice metra Můstek linky A je 4 minuty chůze. Nejbližší tramvajový spoj linky 6, 9, 18 a 22 je 7 minut chůze na stanici Národní třída.

Iron Gate Hotel Suite

Adresa

Michalská 19, 110 00 Praha 1 - Staré město
Česká republika 
GPS: 50°05'09.2"  N 14°25'11.3"E

Kontakty

Telefon: +420 225 777 777
Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Irongate hotel - facebook Irongate hotel - Instagram

Tento web využívá k poskytování služeb cookies. Používáním tohoto webu udělujete souhlas s využitím cookies.